0 0 0

Firma dodávající nerezové potřeby, samoobslužné pulty, pračky a a další vybavení z nerezových materiálů. Společnost dodává výrobky určené k přípravě, vaření, regeneraci a mytí zároveň poskytuje samoobslužná řešení pro restaurace, společné stravování, centrální kuchyně, uzenářství, lahůdkářství a potravinářský průmysl.

Od svého vzniku CAPIC v roce 1955 zůstává rodinným a nezávislým podnikem, který vyrábí výhradně ve Francii. Po otevření továrny v Bretani se CAPIC stává národním i globálním hráčem v potravinářském průmyslu. Již více než 50 let si profesionálové vybírají CAPIC pro jeho robustní a vysoce kvalitní zařízení. V roce 1967 M. Caillarec, zakladatel společnosti, představuje produkt CAPIC v americkém obchodním tarifu věnovaném kuchyňskému vybavení. CAPIC v roce 1970 obdržel ocenění od Valeryho Giscarda d’Estainga, budoucího francouzského prezidenta. Za účelem zvýšení povědomí o značce se CAPIC rozhodl vytvořit showroom v Paříži.

1 produkt
Řazeno: Od nejdražšího
  1. Dle doporučení
  2. Dle nejprodávanějších
  3. Abecedně A-Z
  4. Od nejlevnejšího

Elektrická multifunkční pánev CAPIC MULTI 100E

Katalogové číslo: 7038014
Opravdu multifunkční zařízení, které se o vše postará s dokonalým výsledkem. Pečení, vaření, blanšírování, fritování, restování, případně...

Jak můžeme pomoci?

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů