Úvodní stránka Blog Děkujeme! Gastro-tip získal ocenění

Děkujeme! Gastro-tip získal ocenění

V soutěži WebTop100 se nám ve spolupráci s firmou NETservis podařilo získat první místo v žebříčku nejlepších velkoobchodní webů roku 2022. Na Internet Effectiveness Awards jsme pak obsadili druhé místo v kategorii E-commerce B2B.

WebTop100 je největší českou soutěží v oblasti digitálního marketingu. Každý rok se jí účastní skoro 200 českých firem se svými weby a marketingovými projekty, které hodnotí odborná porota. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout tady.

Internet Effectiveness Awards neboli IEA je prestižní česká soutěž efektivity různých digitálních projektů. I tady rozhoduje porota složená z uznávaných odborníků.

Jsme rádi, že se nám podařilo se v obou soutěžích umístit. Je to pro nás motivace do další práce,“ říká projektový IT manažer Gastro-tipu Jan Běloch.

Za tyto úspěchy vděčíme zejména dlouhodobé a bezproblémové spolupráci se zmiňovaným NETservisem a také vaší zpětné vazbě, která nám umožňuje web dále rozvíjet. V dohledné době plánujeme představit novou grafiku a funkce nabídkovače,“ doplňuje.

Fotogalerie k novince