0 0 0 0
Úvodní stránka Novinky Jak se starat o vakuovou baličku

Jak se starat o vakuovou baličku

Vakuovačky jsou v gastronomii neocenitelným nástrojem, který umožňuje snadné uchování surovin a prodloužení jejich trvanlivosti.

Tyto stroje lze použít k zabalení téměř jakýchkoliv pokrmů i nápojů. Při provozu je ale nezbytné udržovat je v takovém stavu, aby dlouho vydržely a nebyly nutné drahé opravy.

Dobrým prvním krokem je pečlivé prostudování návodu, ve kterém jsou uvedeny všechny nejnutnější postupy, které je potřeba pravidelně dodržovat. Dalším důležitým krokem je pak správné zaškolení personálu, který bude baličku obsluhovat.

Problematická zpravidla bývá výměna oleje, kterou majitelé často neprovádějí s dostatečnou pravidelností. Mnohdy také zanevírají na používání čisticího programu, který v sobě mají integrovaný například baličky značky Henkelman.

Olej je také třeba vyměnit pokaždé, když ve vakuovačce praskne sáček. Jinak hrozí, že se zanese filtr a bude nutné vyměnit vývěvu, což už poměrně nákladný servisní zásah. Průběžné vyměňování oleje a těsnění tomu však spolehlivě předejde.

 

Vyzkoušejte Henkelman

Holandský výrobce je jedním z předních světových hráčů na poli vakuového balení. Společnost je na trhu už výrazně přes dvacet let a zabývá se vývojem té nejspolehlivější technologie, která odsává vzduch z obalů a zabraňuje tak kyslíku, aby působil na potravinu a docházelo tak ke změnám barvy, chuti a vůně.

Firma vyrábí a dodává širokou škálu produktů od malých jednokomorových až po velké dvoukomorové stroje, které se používají ve velkokapacitních potravinářských provozech.

Baličky Henkelman se vyznačují jednoduchým moderním designem, snadným ovládáním a především dlouhou životností. Stroje lze snadno čistit, což k životnosti přispívá. Podívejte se na naši nabídku vakuovaček a vybavte svůj provoz nejlepší dostupnou technologií.

Související produkty

VAKUOVÁ BALIČKA HENKELMAN MINI JUMBO - vypouklé víko

Katalogové číslo: 5510301
Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S...
45 400
Doporučená cena bez DPH

Vakuová balička Henkelman Marlin 52 II

Katalogové číslo: 5510560
Jednokomorový vakuový balicí stroj MARLIN 52 vysoké kvality postavený výhradně z kvalitních značkových komponentů. Standardní vybavení: •...

Vakuová balička Henkelman Jumbo 42

Katalogové číslo: 5510320
Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S...
70 200
Doporučená cena bez DPH

Jak můžeme pomoci?

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů