0 0 0

Fonderia Finco je rodinná společnost založena v roce 1945. Zkušenosti a obchodní prozíravost tří generací jedné rodiny vedly k vytvoření řady inovativních kuchyňských potřeb pro cateringové profesionály a milovníky zodpovědného,​​zdravého vaření.

Řada nádobí Ghisanativa® je vyrobena z extrémně čisté litiny. Každý produkt je vyroben výhradně společností Fonderia Finco ve slévárně poblíž Padovy v severní Itálii.

Klíčovou předností litiny Ghisanativa® je výjimečná čistota, protože nepřilnavého povrchu není dosaženo použitím komplexu chemických sloučenin, ale výhradně fyzikální úpravou.

Po ochlazení se „surové“ litinové kusy znovu zahřejí na velmi vysoké teploty ve statické peci. Intenzivní teplo vytváří ultra tvrdou vrstvu magnetitu, která chrání před rzí. V dalším kroku se na povrch ručně nanese film extra panenského olivového oleje. Další ohřev na 400 °C poté polymerizuje olivový olej v magnetitu a vytváří černý, na dotek hladký materiál, extrémně odolný vůči vysokým teplotám a hlavně s přirozeným nepřilnavým povrchem.

2 produkty
Řazeno: Od nejdražšího
  1. Dle doporučení
  2. Dle nejprodávanějších
  3. Abecedně A-Z
  4. Od nejlevnejšího

Plynový vařič ELIOS PLUS 9kW

Katalogové číslo: 7220450
Varné zařízení ELIOS PLUS ve stolním provedení s nadstandardním funkčním designem a zpracováním určeno do profesionálních provozù....
25 900
Doporučená cena bez DPH

Sada pro předělání z ELIOS PLUS na WOK

Katalogové číslo: 7220457
Set na předělání modelu ELIOS PLUS (art.7220450) na provedení ELIOS WOK. Přestavba z provedení PLUS na provedení WOK pomocí sady je možná,...
8 900
Doporučená cena bez DPH

Jak můžeme pomoci?

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů