0 0 0
Úvodní stránka Novinky Vakuové balení a jeho výhody

Vakuové balení a jeho výhody

Profesionální komorové vakuové baličky pracují na principu odsátí vzduchu z balené potraviny nebo nápoje před svařením sáčku. Následné hermetické utěsnění sebou nese několik výhod.

Trvanlivost

Proces vakuové balení efektivně snižuje množství bakterií a zabraňuje jejich dalšímu množení, čímž prodlužuje trvanlivost baleného obsahu, a to i bez použití konzervačních látek. Vaše produkty tak vydrží déle.

Kvalita

Díky neprodyšnému obalu s vakuem nedochází ke křížové kontaminaci. Zabalený obsah je chráněný také před plísněmi, mrazem a dalšími teplotními vlivy. Vakuově zabalené potraviny navíc neztrácejí hmotu ani aroma.

 

Skladování

Kontaminace se nemusíte bát ani při skladování a delší trvanlivost obsahu baleného vakuem usnadňuje také přepravu. Potraviny balené vakuovými baličky navíc šetří úložný prostor.

Hygiena

Potraviny a nápoje balené vakuem si udržují čerstvost, což velmi zjednodušuje dodržování veškerých stanovených hygienických standardů. To se promítá i do snadnější a kvalitnější profesionální prezentace pokrmů.

Sous-vide

Metoda sous-vide znamená vaření ve vakuu při nízkých teplotách. Tento proces usnadňuje přípravu pokrmu a zároveň zaručuje jeho vysokou kvalitu.

Bonus

Vakuové baličky ale nenacházejí uplatnění jen v gastru a potravinářství. Spolehlivá technologie balení se využívá například i pro balení cenných a křehkých produktů, jako je jemná elektronika nebo důležité dokumenty.

 

Henkelman: Balení po holandsku

Pokud hledáte kvalitního výrobce baliček, jste na správné adrese. Výkonná zařízení Henkelman jsou vhodná pro variabilní nasazení v potravinářském průmyslu. Nizozemská společnost se jejich vývojem, výrobou a distribucí zabývá už od roku 1994. Firma ročně dodává přibližně 15 tisíc strojů do více než 80 zemí světa. Baličky Henkelman vynikají kvalitou zpracování, odolností a moderním designem.

 

 

 

Související produkty

Vakuová balička Henkelman Jumbo 42

Katalogové číslo: 5510320
Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S...
67 900
Doporučená cena bez DPH

Vakuová balička Henkelman Marlin 52 I

Katalogové číslo: 5510550
Jednokomorový vakuový balicí stroj MARLIN 52 vysoké kvality postavený výhradně z kvalitních značkových komponentů. Standardní vybavení: •...

Vakuová balička Henkelman Jumbo 42XL - II lišty

Katalogové číslo: 5510318
Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S...
83 900
Doporučená cena bez DPH
Vakuová balička MicroVak 210
Novinka
Doporučujeme

Vakuová balička MicroVak 210

Katalogové číslo: 5510299
Kompaktní profesionální jednokomorová vakuová balička MicroVak 210 firmy Henkelman. Robustní celonerezové provedení s lisovanou vanou,...
29 900
Doporučená cena bez DPH

Jak můžeme pomoci?

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů